Ako funguje Sharengo

 

Ako na to.

Ak je to prvý krát čo používaš elektrické auto Sharengo nenechaj si ujsť video tutorial. Šoférovanie je jednoduché: 100 km dojazd, 80 km/h, brilantný výkon elektrického vozidla a pohodlie mestského auta s automatickou prevodovkou, parkovacími senzormi, LED svetlami, elektrickými oknami, rádiom a navigáciou. A o nabíjanie sa postaráme my!

vid-bg.png
Image

Chceš s nami hovoriť?

Zavolaj zákaznícku službu na čísle +421 911 050 099, alebo nám napíš.
Image

Rezervuj a vyraz na cesty

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút a nezabudni: na otvorenie dverí môžeš použiť okrem svojho smartfónu aj kartu Sharengo.
Image
Image

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb – freefloatingová zóna. Môžeš jazdiť mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch a na diaľnici.
Image

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú tvojim potrebám.
Image

Pre viac informácií: